Concertkalender 2017-18

DAG PRODUCTIE PLAATS
do 31.08 – 20:45 Before I Die Zwolle, Stadsfestival
vr 01.09 – 16:45/21:00 Before I Die Zwolle, Stadsfestival
za 02.09 – 12:00/15:15 Before I Die Zwolle, Stadsfestival
za 02.09 – 16:00 Die Harmonie Sint-Niklaas, De Salons (Terrazza)
zo 24.09 11:00/14:00/16:00 Hemel Gent, Kids@OdeGand (De Bijloke)
wo 04.10 – 15:00 Hemel Hoeilaart, GC Felix Sohie
di 10.10 – 13:30 Hemel Lier, CC De Mol *
vr 13.10 – 20:15 Mensen en grenzen Lier, Jezuïetenkerk
za 14.10 – 20:00 Mensen en grenzen Leuven, Heilig-Hartinstituut
di 17.10 – 14:00 Hemel Deurne, Cultuurcentrum *
wo 18.10 – 10:45 Hemel Deurne, Cultuurcentrum *
wo 18.10 – 14:00 Hemel Deurne, Cultuurcentrum
do 19.10 – 20:15 Mensen en grenzen Antwerpen, St.-Carolus Borromeus
za 21.10 – 20:15 Der Kaiser Wilrijk, CC De Kern
di 24.10 – 14:30 Der Kaiser Berchem, CCbe
di 24.10 – Hemel Poperinge *
do 26.10 – Hemel Poperinge *
vr 10.11 – 20:00 Der Kaiser Wezembeek-Oppem, GC De Kam
do 16.11 – 21:00 Avontuur Antwerpen, Amuz
vr 17.11 – 20:00 Avontuur Gent, De Bijloke
za 25.11 – 20:30 Der Kaiser Overijse, CC Den Blank
vr 08.12 – 20:15 Der Kaiser Lier, Jezuïetenkerk
za 06.01 – 20:15 Freedom o(r) Speech Amsterdam, Muziekgebouw aan ‘t IJ
do 18.01 – 10:00/13:30 Gitte Antwerpen, Villanella/De Studio *
vr 19.01 – 13:30 Gitte Antwerpen, Villanella/De Studio *
vr 19.01 – 20:00 Gitte Antwerpen, Villanella/De Studio
ma 22.01 – 13:45 Gitte Eeklo, CC De Herbakker *
di 23.01 – 10:00/13:45 Gitte Eeklo, CC De Herbakker *
vr 02.02 – 14:00 Gitte Merksem, Cultuurcentrum *
vr 02.02 – 20:15 Gitte Merksem, Cultuurcentrum
za 03.02 – 19:00 Gitte Lommel, CC De Adelberg
ma 05.02 – 13:30 Gitte Heist-op-den-berg, CC Zwaneberg *
ma 05.02 – 20:00 Gitte Heist-op-den-berg, CC Zwaneberg
ma 06.02 – 10:00 Gitte Heist-op-den-berg, CC Zwaneberg
do 08.02 – 13:30 Gitte Lokeren, Cultuurcentrum *
vr 09.02 – 13:30 Gitte Houthalen-Helchteren, CC Casino *
vr 09.02 – 20:15 Gitte Houthalen-Helchteren, CC Casino
di 20.02 – 14:00 Gitte Liers Cultuurcentrum *
do 22.02 – 13:30 Gitte Ieper, CC Het Perron *
vr 23.02 – 13:45 Gitte Mortsel, Cultuurcentrum *
vr 23.02 – 20:15 Gitte Mortsel, Cultuurcentrum
vr 27.02 – 10:00 Gitte Aalst, CC De Werf *
vr 27.02 – 10:00/13:45 Gitte Aalst, CC De Werf *
do 01.03 – 13:30 Gitte Anderlecht, GC De Rinck *
vr 02.03 – 13:30 Gitte Heusden-Zolder, CC De Muze *
vr 02.03 – 20:00 Gitte Heusden-Zolder, CC De Muze
ma 05.03 – 13:35 Gitte Heusden-Zolder, CC De Muze *
di 06.03 – 10:00 Gitte Tielt, CC Gildhof *
do 08.03 – 10:00/14:00 Gitte CC Sint-Niklaas *
vr 09.03 – 14:00 */20:00 Gitte CC Sint-Niklaas
za 10.03 – 17:00 Gitte Aarschot, CC Gasthuis
zo 11.03 – 19:00 Gitte Geel, CC de Werft
ma 12.03 – 10:30/13:45 Gitte Geel, CC de Werft *
di 13.03 – 10:30/13:45 Gitte Geel, CC de Werft *
do 15.03 – 13:30 Gitte Genk, C-Mine Cultuurcentrum *
vr 16.03 – 10:00/13:30 Gitte Genk, C-Mine Cultuurcentrum *
vr 20.04 – 20:15 Dood en Melancholie Lier, Jezuïetenkerk
za 05.05 – 18:00/20:00 Dood en Melancholie Bornem, Fort Van Breendonk
zo 06.05 – 18:00/20:00 Dood en Melancholie Bornem, Fort Van Breendonk
wo 30.05 – 19:00 Dood en Melancholie Anderlecht, Beeldenstorm
* voorstellingen gemarkeerd met een asterisk zijn schoolvoorstellingen.