Concertkalender 2018-2019

DAG PRODUCTIE LOCATIE EN TICKETS
Za 25.08 – 20:00 Young Composers Lab (toonmoment) Antwerpen, deSingel
Za 06.10 – 17:00 YoungStars in concert Kortrijk, Conservatorium (Auditorium)
Zo 07.10 – 19:00 YoungStars in concert
(Jong en Ervaren)
Lier, Jezuïetenkerk
Do 25.10 – 20:00 Et Exspecto Leuven, Lemmensinstituut (Festival 20/21)
Za 27.10 – 21:00 Et Exspecto Antwerpen, deSingel
Do 01.11 – 20:15 Et Exspecto Amsterdam, Muziekgebouw aan ‘t IJ
Vr 02.11 – 20:00 Et Exspecto Gent, De Bijloke
Vr 30.11 – 20:15 die Freude Lier, Jezuïetenkerk
Zo 02.12 – 11:00 die Freude Kortrijk, Concertstudio
Zo 16.12 – 15:00  die Freude Overpelt, Sint-Jozefkerk (Klassiek in Noord-Limburg)
Zo 06.01 – 19:00 Gitte Mechelen, Beeldsmederij De Maan
Zo 03.03 – 11:00  die Freude Genk, C-Mine
Ma 11.03 – 10:00 Gitte (scholen) Mol, CC ‘t Getouw
Ma 11.03 – 13u30 Gitte (scholen) Mol, CC ‘t Getouw
Di 12.03 –  13:30 Gitte (scholen) Tongeren, CC De Velinx
Do 14.03 – 10:30 Gitte (scholen) Maasmechelen, Cultuurcentrum
Do 14.03 – 13:30 Gitte (scholen) Maasmechelen, Cultuurcentrum
Vr 15.03 – 14:00 Gitte (scholen) Schoten, Cultuurcentrum
Vr 15.03 – 20:00 Gitte Schoten, Cultuurcentrum
Zo 24.03 – 11:00 die Freude Mol-Rauw, ‘t Kristallijn
Zo 24.03 – 15:00 Homo Deus Frankenstein Brussel, BRONKS (Klarafestival)
Ma 25.03 – 10:30 Homo Deus Frankenstein (scholen) Brussel, BRONKS (Klarafestival)
Ma 25.03 – 13:30 Homo Deus Frankenstein (scholen) Brussel, BRONKS (Klarafestival)
Di 26.03 – 10:30 Homo Deus Frankenstein (scholen) Brussel, BRONKS (Klarafestival)
Ma 01.04 – 13:30 Gitte (scholen) Beringen, Cultuurcentrum
Di 02.04 – 10:00 Gitte (scholen) Beringen, Cultuurcentrum
Di 02.04 – 13:30 Gitte (scholen) Beringen, Cultuurcentrum
Do 04.04 – ntb Gitte (scholen) Lanaken, Cultuurcentrum
Vr 05.04 – 14:00 Gitte (scholen) Dendermonde, CC Belgica
Vr 05.04 – 19:00 Gitte Dendermonde, CC Belgica
Za 06.04 – 20:15 Gitte Lier, Cultuurcentrum De Mol
Di 23.04 – 14:00 Gitte (scholen) Brugge, CC (Magdalenazaal)
Wo 24.04 – 10:00 Gitte (scholen) Brugge, CC (Magdalenazaal)
Wo 24.04 – 20:00 Gitte (scholen) Brugge, CC (Magdalenazaal)
Do 25.04ntb Gitte (scholen) Lommel, CC De Adelberg
Vr 26.04 – 13:30 Gitte (scholen) Hasselt, Cultuurcentrum Hasselt
Ma 29.04 – 13:30 Gitte (scholen) Aarschot, CC Het Gasthuis
Di 30.04 – 10:30 Gitte (scholen) Aarschot, CC Het Gasthuis
Di 30.04 – 13:30 Gitte (scholen) Aarschot, CC Het Gasthuis
Do 02.05 – 10:30 Gitte (scholen) Beveren, CC Ter Vesten
Do 02.05 – 14:00 Gitte (scholen) Beveren, CC Ter Vesten
Vr 03.05 – 10:30 Gitte (scholen) Beveren, CC Ter Vesten
Vr 03.05 – 14:00 Gitte (scholen) Beveren, CC Ter Vesten
Za 04.05 – 19:00 Gitte Zaventem, CC De Factorij
Ma 06.05 – 10:00 Gitte (scholen) Asse, Cultuurcentrum
Ma 06.05 – 13:10 Gitte (scholen) Asse, Cultuurcentrum
Di 07.05 – 10:00 Gitte (scholen) Asse, Cultuurcentrum
Di 07.05 – 13:10 Gitte (scholen) Asse, Cultuurcentrum
Vr 10.05 – 20:15 Gitte Aartselaar, GC ‘t Aambeeld
Ma 13.05 – 10:00 Gitte (scholen) Antwerpen, DE Studio
Ma 13.05 – 13:30 Gitte (scholen) Antwerpen, DE Studio
Di 14.05 – 10:00 Gitte (scholen) Antwerpen, DE Studio
Di 14.05 – 13:30 Gitte (scholen) Antwerpen, DE Studio
Wo 15.05 – 10:00 Gitte (scholen) Antwerpen, DE Studio
Wo 15.05– 20:00 Gitte  Antwerpen, DE Studio
Do 16.05 – 13:30 Gitte (scholen) Antwerpen, DE Studio
Do 16.05– 20:00 Gitte  Antwerpen, DE Studio
Vr 17.05 – 14:00 Gitte (scholen) Wilrijk, CC de Kern
Vr 17.05– 19:30 Gitte  Wilrijk, CC de Kern
Ma 20.05 – 10:00 Gitte (scholen) Herentals, CC ‘t Schaliken
Di 21.05 – 10:00 Gitte (scholen) Herentals, CC ‘t Schaliken
Di 21.05 – 13:30 Gitte (scholen) Herentals, CC ‘t Schaliken
Do 23.05 – 10:00 Gitte (scholen) Bornem, CC Ter Dilft
Do 23.05 – 13:30 Gitte (scholen) Bornem, CC Ter Dilft
Za 25.05 – 20:15 De Staat – Andriessen 80 jaar Amsterdam, Muziekgebouw aan ‘t IJ
Ma 27.05 – 10:00 Gitte (scholen) Koksijde, Cultuurcentrum Casino
Ma 27.05 – 14:00 Gitte (scholen) Koksijde, Cultuurcentrum Casino
Di 28.05 -10:00 Gitte (scholen) Ieper, CC Het Perron
Di 28.05 – 14:00 Gitte (scholen) Ieper, CC Het Perron